Şartlar & Koşullar

Siparişimde herhangi bir değişiklik yapabilir/iptal edebilir miyim?

Owlet'ten vermiş olduğunuz siparişinizin güvenliği ve doğru şekilde teslimatın gerçekleştirilmesi için sipariş oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Satışın iptal edilmesi veya ürün iade edilip yeni bir sipariş vermeniz gerekecektir. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen 0212 210 51 80 numaralı hattımızı arayınız yada info@owlet.com.tr adresine e mail göndererek sipariş numaranızı belirterek iptal talebinizi iletiniz. Alıcının siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine iade edilir.

Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Owlet.com.tr adresinden yapacağınız her alışverişiniz gerekli şartları sağlandığı takdirde %100 iade garantilidir.

Eğer bizlerden sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de geri gönderilmelidir.

Ürünlerde ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, tekrar satılamaz şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Dolayısıyla sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Tüketici’nin özel istek ve taleplerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici iade ve cayma hakkını kullanamaz,ürün değişimi yapılamaz. Bu nedenle, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda kumaş üzerine yazı yazılan ve baskı yapılan ürünler, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

İade veya beden değişimi olmasını istediğiniz ürünlerle ilgili , talebinizi tarafımıza yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Satış Destek departmanımız tarafından iade veya değişim ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü ve ürünün orijinal faturasını tarafımıza gönderin.

Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir kargo firması ile gönder

ebilirsiniz. Tüm kargo şirketlerinde iade veya değişim kargo ücreti müşteriye aittir.

Müşterilerimiz ürünü, kendilerine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünün iade işlemleri tamamlandıktan sonra 3 iş günü içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, tespit edildiğinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürünü iade alamamakta ve bedelini de iade edememektedir.

Adresimiz:

OWLET 

Talatpaşa Mh Hanımeli Sk No 33 Kağıthane /İSTANBUL

Tel : 0212 945 34 36