Sabo terlik nasıl temizlenir?
25 Apr

Sabo terlik nasıl temizlenir?

Yazar: Tanır Görüntülenme: 584 Yorumlar: 0

Sabo terlikler bir medikal ürünüdür. Rahatlığın hedef alındığı bu modeller ayağı rahatsız olan veya gün boyu ayakta kalanlar düşünülerek tasarlanmıştır. İçi ve dışı hakiki deri olarak tasarlanan sabo terlik nasıl temizlenir? Sorusu ise sıkça sorulan soruların başında yer almaktadır. Her deri üründe olduğu gibi sabo terliklerde de özellikle deri olan kısımlarda kesinlikle kimyasal kullanmamak gerekir. Birçok kişi sürekli deterjan veya cif türü temizlik ürünleri ile temizlemeye çalışır ve derinin soyulmasından şikâyet eder.

Bu terlikleri temizlemek için nemli bir bez kullanmanız yeterli olacaktır. Alt taban kısmı üst düzeyine göre daha farklı bir yapıya sahip olduğu için cif veya diğer temizlik ürünleri ile temizlenebilir. Sabo terlik nasıl temizlenir? Önceleri genel olarak hastanelerde doktor ve hemşirelerin kullandığı sabo terlikler günümüzde farklılığı, rahatlığı ve hoş görünümü ile bay bayan herkes tarafından tercih edilmektedir. Yalnızca beyaz ve lacivert renklerde üretilen bu ürünler artık desenli ve farklı renklerde de üretilmektedir. Özel bir tasarımdır ve tamamı ile ortopediktir. Diğer terliklere göre daha yüksek topukludur. Hastanede daha fazla kullanılması nedeni ile lekelenme de diğer sektörlere göre daha fazla olacaktır. Zorlamadan temizlemek önemlidir. Özellikle çamaşır makinesine kesinlikle atılmamalıdır.

Tüm erkek ve bayanlar için bu kurallar geçerlidir. Diğer terliklere göre biraz daha pahalı olmasının nedeni, kaliteli, hakiki deri ve ortopedik bir tasarım olmasıdır. Sabo terliklerin en önemli özelliklerinden birisi de ayakta saatlerce dursa bile terleme yapmamasıdır. Bu da mantar oluşmaması ve ayak kokusu olmaması için önemlidir. Neredeyse ayağınızda bir terlik olduğunu hissetmeyeceğiniz kadar hafif ve konforludur. Yalnızca doktor ve çalışanlar değil hastalarda hijyen ve rahatlık için kullanabilir. Sitemizde tüm sabo terlik modellerini inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yorum Yapın

Popüler Ürünler

@Instagram