Gizlilik İlkeleri

Owlet Medikal müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Owlet Medikal, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Owlet Medikal, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak, sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek için gereklidir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu bilgileriniz owletmedikal.com bünyesinde tutulmakta olup; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde owletmedikal.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin owletmedikal.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca owletmedikal "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanacaktır.Hukuki gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile; kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.

Ödeme işleminde kullanılan kart bilgileri hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir.


Her türlü sorunuz için;

0212 945 34 36 numaralı telefonumuzdan veya info@owlet.com.tr adresine e mail göndererek bizlelerle iletişime geçebilirsiniz.