Doktorlar neden sabo terlik giyer?
25 Apr

Doktorlar neden sabo terlik giyer?

Yazar: Tanır Görüntülenme: 478 Yorumlar: 0

Evet, doktorların sabo terlik giydiği herkesin bildiği bir şeydir. Aynı zamanda sağlık çalışanları ve hemşirelerde sabo terlik giyer. Peki, doktorlar neden sabo terlik giyer? Çünkü sağlıklı ve kaliteli olarak bilinen medikal malzemeden üretilir. Üst kısmı hakiki deri malzemeden üretilir ve üstteki delik gözenekler ayağın hava almasını ve buna bağlı olarak terlememesini sağlar. Doktorlar gün boyu ayaklarının üzerinde ameliyat ve muayenelere yetişmeye çalışır. Bazen nöbetlerle bu süre 24 saati bulabilir.

Bu yüzden ameliyat esnasında ayakların yorulması veya ağrıması söz konusu olamaz. Sabo terlikler son derece rahat, hafif ve en önemlisi ortopedik terlikler olduğu için bu olumsuzlukların hiç birinin yaşanmasına izin vermez. Doktorlar ve sağlık çalışanları bu kaliteye sahip hakiki sabo terlik modellerini sitemizde inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirler. Doktorlar neden sabo terlik giyer? Tabi sabo terliklerin kalitesi ve kullanılan malzeme önemlidir. Ancak önemli olan bir diğer unsur da tasarımların normal bir terlikten farklı ve ayakkabı görünümüne sahip olmasıdır. Sadelikte bu tasarımlara anlam katan önemli bir özelliktir. Hafif yüksek ve dolgu topuk sayesinde ayak yapısı korunmaktadır. Hatta ayağında farklı sağlık sorunları yaşayanların uzun süre sonra sabo terlik kullandıkları için bu sıkıntıları atlattıkları görülmektedir. Zamanla yürüyüş ve ayak yapılarının da düzeldiği görülmektedir.

Örneğin mantar ve ayak kokusu başta olmak üzere birçok ayak rahatsızlığının nedeni de terliklerin çalışma ortamlarına ve saatlerine uygun olmamasıdır. Sabo terliklerde desen ve modellerde artık yalnızca beyaz ve lacivertle sınırlı değil. Her renk ve desende sabo terlik modelini sitemizde bulabilirsiniz. Her numara ve renkte sabo terlik kredi kartına taksitli ödeme olanakları ve uygun fiyat seçenekleri ile satışta.

Yorum Yapın

Popüler Ürünler

@Instagram